Не треба так: 5 невдалих способів звабити хлопця на першому побаченні

Ты и он / Отношения
27 декабря 2019
Cosmo

Перше побачення — хвилююче та приємне водночас. Проте часто під час нього ми можемо допускати помилки, аби звернути на себе увагу. Чого потрібно уникати, щоб сподобатися своєму обранцю, розбирався Cosmo.

Ти на все погоджуєшся. Ми всі хочемо знайти харизматичну людину зі своїм характером, поглядами і цінностями. Не варто забувати, що ми різні, і саме за це й подобаємось одне одному, включаючи всі плюси і мінуси. Погодься, ти закохуєшся в індивідуальність, тому не варто приховувати її у собі.

Ти перебільшуєш із макіяжем. Б’юті-індустрія пропонує безліч засобів, які роблять нас красивішими. Однак не перше побачення використовувати багато косметики не варто, адже це може зіграти з тобою злий жарт. Залиш засоби для контурингу для костюмованої вечірки, а для побачення з ним обери максимально природній мейк. Щоб згодом, коли він побачить твоє «справжнє обличчя», не було надзвичайного здивування або навіть розчарування.

Ти запізнюєшся. Чоловікам важко зрозуміти наші трьохгодинні збори на побачення. Звісно, якщо він надто зацікавлений твоєю персоною, очікування буде приємним. Але якщо воно триватиме понад годину, його нерви та настрій вже будуть не тими, на які ти сподівалася. Знай у всьому міру!

Говориш із ним, як із дитиною. Дівчата, які використовують зменшувально-пестливі слова майже в кожному реченні, мало кого приваблюють. Чоловікам, як і нам, хочеться зустріти справжнього партнера і друга, а не маму й дитину в одному обличчі.

Розповідаєш про свою армію прихильників. Епоха благородних лицарів позаду, і обранець навряд захоче відвойовувати тебе від армії прихильників. Імовірніше, зовсім навпаки. У такій боротьбі він навряд зможе уникнути порівняння з іншими, а цього ніхто не любить.

  

4 5 7
Фото: Gettyimages
Спецпроекты
Ты и он / Отношения
Надо прочитать

Тільки не це: 7 твоїх звичок, які дратують чоловіків

Не роби цього, якщо хочеш бути щасливою у стосунках. 

Loading...

7 признаков того, что он по уши в тебя влюблен

Рассмотрим верные признаки того, что твой новый парень испытывает к тебе большое и светлое чувство.

Що таке гетсбінг і чому цим всі займаються

Розповідаємо більше про популярне віяння у сучасних стосунках.

Ты и он / Отношения
Это интересно

Жили довго і щасливо: топ-3 фактори, які визначають майбутнє стосунків

Це важливо зрозуміти ще на початку вашої історії.

Ты и он / Отношения
Надо прочитать

Почему парни встречаются с одними, а женятся на других: 7 главных причин

Виновата не всегда ты. Но знать, в чем проблема, однозначно нужно.

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.