4 ситуації, коли не можна йти на компроміс з коханим

Ты и он / Отношения
Фото: Getty Images
Cosmo

Інколи у стосунках зі своїм партнером треба чимось жертвувати. Але це не означає, що ти повністю повинна забути про особисті цінності та інтереси. В яких ситуаціях не потрібно йти на компроміс з коханим – розбирався cosmo.com.ua.

1. Коли партнер втручається у твої стосунки з батьками, рідними та друзями. Наприклад, забороняє тобі зустрічатися з ними без нього. Таким чином, він намагається повністю контролювати твоє життя, а також ревнує без приводу. У кожної людини має залишатися свій особистий простір. І твій партнер повинен його поважати. Тож, якщо коханий не відпускає тебе на вечірку з подругами, а ти слухаєш його, бо боїшся агресивної реакції, подумай, чи варто з такою людиною взагалі продовжувати стосунки?

2. Ваш погляд на фінанси абсолютно протилежний. Сім’я – це не тільки стосунки. Це також своєрідне економічне підприємство, успішність якого залежить від правильного розпорядження фінансами. Тому якщо твій партнер легковажно ставиться до грошей, має безліч боргів і до того ж вважає свою позицію правильною, зрозумій, що відповідальність за його дії автоматично лягає й на тебе. Взаєморозуміння у питаннях бюджету – одна з основ стабільності шлюбу. Якщо партнер не вносить коштів до вашого сімейного бюджету, витрачаючи їх тільки на себе, питання тільки до тебе – навіщо ти йому це дозволяєш?

3. Він намагається знизити твою самооцінку. Починай хвилюватися, якщо твій коханий регулярно намагається натякнути, що ти не настільки красива або розумна, як йому б хотілося. Психологи рекомендують одразу давати відсіч таким коментарям і показати, що ти ніколи не дозволиш себе ображати. Якщо він не візьме твою позицію до уваги, подумай, наскільки тобі важлива ця людина. Адже доводити комусь, що ти прекрасна – не має сенсу.

4. У вас різні плани на майбутнє. Найтиповіша ситуаціях, коли вона хоче сім’ю та дітей, а він ще зовсім не готовий до серйозних стосунків. Ти думаєш, що треба просто почекати… Але це не вирішить проблеми! Невже ти готова так довго чекати, терпіти і підлаштовуватися до усіх його забаганок, поки твого обранця все влаштовуватиме? Можливо, настав час дарувати кохання тому, хто цього заслуговує?

 Текст: Дар'я Андрійчук  

Рейтинг / 0
5 5 8