5 стереотипів про стосунки, в які варто перестати вірити

Ты и он / Отношения
Cosmo
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Dirty Boots and Messy Hair (@dirtybootsandmessyhair)

Стосунки між чоловіком та жінкою — вічна тема, в якій важко розібратися навіть найбільшим мудрецям. Сьогодні ми вирішили поділитися роздумами на тему міфів у стосунках, які більше не актуальні в сучасному світі. Ще десять років тому людство дотримувалося певних правил у коханні, але нині ці судження стали псевдоістиною. До твоєї уваги п’ять найпоширеніших міфів про стосунки.

Міф 1. Стосунки — важка праця.

Нині люди намагаються дотримуватися партнерських стосунків і відмовлятися від думки, що хтось із нас щось насправді повинен робити для іншого. І якщо твій обранець тебе не влаштовує в будь-якому сенсі цього слова, переступати через себе і працювати над стосунками самостійно немає сенсу. Сучасне суспільство думає про те, як зробити життя простішим і щасливішим, а не ускладнювати його ще більше. Тож не варто стукати в закриті двері. Можливо, ти просто помилилась.

Міф 2. Жінки — слабка стать.

В епоху фемінізму називати жінок слабкими наважується все менше чоловіків. Жінки більше не беззахисні та безпорадні, вони мають право на вибір й активно досягають поставлених цілей. І якщо Шекспір казав: «Сила жінки — у її слабкості», то певно мав на увазі нашу ніжність. Адже ми вміємо надихати, розуміти і співчувати.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Dirty Boots and Messy Hair (@dirtybootsandmessyhair)

Міф 3. Усі жінки мріють вийти заміж.

Сьогодні ставлення до штампу в паспорті змінилося. Все більше жінок ставлять на перше місце самореалізацію і планують виходити заміж пізніше.

Міф 4. Чоловіки бояться сильних жінок.

Ця думка також втрачає актуальність. Справедливіше буде сказати, що сильних жінок бояться слабкі чоловіки. Натомість впливові чоловіки все частіше надають перевагу мудрим жінкам, а не красуням-лялькам, які не можуть зв’язати двох слів до купи. Як кажуть, за кожним великим чоловіком стоїть ще сильніша жінка — його муза.

Міф 5. Чоловіки у захваті від стерв.

Думаємо, це твердження помилкове не лише сьогодні, а й у всі часи. Адже ніхто і ніколи не захоче пов’язати життя із жінкою, яка постійно провокує конфліктні ситуації і поводить себе нерозумно. З іншого боку, припускаємо, що наші попередники мали на увазі не «стерв», а «темпераментних особистостей», які сміливо виражали свої думки і рішуче діяли. А «хорошими» в минулому вважалися сором’язливі та покірні жінки, які були змушені все тримати в собі.

Текст: Дар'я Андрійчук
  

Рейтинг / 0
5 5 5