7 ознак того, що ти готова до шлюбу

Ты и он / Отношения
Фото: instagram.com/kamenskux
Cosmo

Шлюб – одне з найважливіших рішень у житті, тому, звичайно, до нього потрібно поставитися серйозно. Так, весілля не для всіх, але ті, хто готові взяти на себе таку відповідальність, повинні зрозуміти декілька речей, перш ніж сказати «так».

Консультант з питань стосунків, засновник популярної програми Relationship Lifeline Тіна Конкін зауважує:

«Хто не чув про кохання з першого погляду? Воно може призвести до розлучення після першого ж конфлікту. Якщо ти переконана, що знайшла «того єдиного», то ця впевненість повинна базуватися на реальних підставах. Знання того, ким ти є і ким не хочеш стати – одна з найцінніших речей, які ти можеш подарувати своєму партнерові, а він - тобі». 

Думаєш, готова до шлюбу? Перед тим, як відповісти на це запитання, перевір себе, прочитавши ці сім ознак.

1. Ти зріла особистість. Ніхто не може сказати напевно, який вік є найкращим для шлюбу. Але існує ідеальний фізіологічний вік, який був визначений психологами. За словами Ноя Клімана – директора Нью-Йоркської клініки когнітивної терапії, мозок людини ще не повністю розвинений до 27 років. А особливо частина мозку, пов'язана зі здатністю оцінювати довгострокові наслідки і зважувати усі «за» та «проти». 

2. Ти знайшла себе. Аби твій зв’язок із партнером був довготривалим і щасливим, твоя друга половинка повинна любити тебе за те, якою ти є. Лікар Конкін зізнається, що постійно рекомендує пацієнтам інвестувати у себе.

«Почни пізнавати себе, а вже потім – свого партнера».

3. Ви розумієте мови кохання один одного. Експерти запевняють, що існує п'ять головних мов кохання: мова вчинків, мова подарунків, мова часу, мова дотику і мова слова. Ной Кліман пояснює, що мови кохання є певним способ вираження справжніх почуттів людей. Тому те, наскільки добре ти розумієш мову свого партнера, вплине на якість вашого шлюбу. 

4. Ти готова до конфліктів. Перед тим, як наважитися на шлюб, подумай про себе: «Як я реагую на конфлікт – тікаю, розчаровуюсь, кричу, розігрую драму…?». Якщо ваше спільне життя сповнене стресу, не варто думати, що після шлюбу воно зміниться. 

«Мета кожного конфлікту – взаєморозуміння. Коли ви говорите про певну проблему, важливо почути і зрозуміти один одного. Для цього є певні слова, які ніколи не можна говорити своєму партнерові, якщо ти не хочеш зіпсувати шлюб. Уникайте критики та презирства, які «кричать» про можливість розлучення», - радить Кліман. 

5. Ви вже пройшли через злети і падіння разом. Підготуйся, як слід, до ситуації, поки не зіштовхнешся з нею в обличчя. Такі життєві моменти, як смерть близької людини, хвороба, стрес на роботі можуть як розбити стосунки, так і зробити їх сильнішими. 

6. Ви знаєте, що ви сумісні один з одним. Протягом стосунків максимально цікався своїм партнером. Такі інтимні розмови допоможуть тобі підтвердити свої внутрішні сподівання та мрії або ж навпаки - зруйнувати повітряні замки. 

«Як тільки відчуєш, що чітко і лаконічно сформулювала ваші спільні бажання, мрії, потреби, симпатії, антипатії, надії, тоді ти готова зробити цей дивовижний крок у стосунках», - каже Конкін.

7. Ви обидва вкладаєте однакові зусилля для щастя один одного. Ніхто не заперечує, що шлюб – це чудово. Однак інколи між вами може дути холодний вітерець. Ти повинна бути впевненою, що твій партнер теж вкладає максимум зусиль для вашого спільного майбутнього. Ваші обговорення мають бути чесними, а компроміси – справедливими.

Текст: Дар'я Андрійчук

Рейтинг / 0
5 5 17