7 причин, чому чоловік тебе ігнорує

Ты и он / Отношения
Фото: кадры из фильма
Cosmo

Спершу у вас було три романтичні побачення. Тобі здавалося, що все відбувається, як у казці. Однак згодом він зникає. Жодного дзвінка, повідомлення або натяку на продовження спілкування. Невже ти знову помилилася? Психологи радять не поспішати з висновками, і ось чому…

1. Він боїться, що ти його покинеш. А особливо якщо він помічає, що довкола тебе є інші кавалери. У такому випадку він може відчути себе непотрібним і вирішує не робити перший крок.

2. Він поки що має сумніви. Це може тебе дратувати, але з іншого боку, така ретельність і серйозність у виборі партнерки – хороший знак. Питання лише у тому, наскільки довго він буде розбиратися у собі. 

3. Він невпевнений у собі. Можливо, у нього занижена самооцінка або він просто невпевнений у собі і розуміє, що не витримає конкуренції з іншими чоловіками. Йому здається, що він недостатньо хороший для тебе. Таким чином, щоб вберегти самолюбство, він вирішує заморозити ваші стосунки. 

4. Він не готовий до серйозних стосунків. Ти йому сподобалась, і він розуміє, що ти створена для серйозних стосунків. А йому хотілося лише короткого роману. Оскільки до весілля й дітей він поки що не готовий, то приймає рішення збільшити дистанцію між вами.

5. Він побоюється зробити перший крок. Кожна з нас чекає на перший крок від свого обранця. Адже нас із дитинства вчили у жодному разі не телефонувати першій. А він навпаки побоюється зробити перший крок і чекає на сигнал зеленого світла від тебе. 

6. Він із тобою грається. За допомогою показної байдужості він намагається підняти ставки і викликати у тебе цікавість та азарт. Він хоче, аби ти його завойовувала і від цього отримує колосальне задоволення.

7. Він ще не оговтався після попередніх стосунків. Через нещасний розрив чимало чоловіків не хочуть зав’язувати нові стосунки і поринати у почуття. Тим більше, якщо із попередньою партнеркою його пов’язували справді серйозні стосунки. Такий чоловік не поспішатиме кликати тебе на побачення. І не варто на нього ображатися. Можливо, йому потрібно трохи більше часу. І вже тобі вирішувати – зачекати чи йти на рандеву з іншим.

Текст: Дар'я Андрійчук   

Рейтинг / 0
4 5 9