Топ-6 підказок, які допоможуть тобі зрозуміти, що він той самий (або ні)

Cosmo

Протягом життя ми можемо закохуватися незліченну кількість разів. І лише одного разу — в ту саму людину. Про те, як розпізнати, чи твоя людина зараз перебуває поряд з тобою, Cosmo розповіла психолог Олена Шершньова. Лови підказки!

Разом вам краще, ніж окремо. Якщо стосунки приносять радість, натхнення, позитив — то ви на правильному шляху! Якщо ж взаємодія з партнером — це постійні з`ясування стосунків, драми, нерви, спитай себе, навіщо тобі ці відносини. «Я не можу без нього жити», «без нього життя порожнє», «страшно його втратити»... Такі й подібні відповіді є явними ознаками психологічних проблем. Виріши їх у особистій терапії. І тоді відповідь на запитання «чи це той самий чоловік», прийде сама собою.

Ви виходите зі сварок без тотальних втрат. Не сваритися взагалі це утопія. Або історія про придушення емоцій. Але сварка не має бути стихійним лихом. Якщо після чергової сварки доводиться купувати новий сервіз — перед тобою точно не той самий. Перед тобою — учитель, який прийшов навчити тебе любити і поважати себе, ставити у пріоритет своє здоров`я та безпеку. Засвой цей урок, і зустріч із головним чоловіком твого життя не забариться.

Ви розвиваєте одне одного. Легендарна Софі Лорен неодноразово говорила, що своїм успіхом зобов`язана коханому Карло Понті. Саме він прищепив акторці любов до книг, допоміг позбутися неаполітанського акценту, навчив зі смаком одягатися. І став для неї тим самим. Якщо чоловік сприяє твоєму зростанню та розвитку — цінуй цю людину! Щоправда, тут є підводне каміння. Удосконалення може плавно перерости у переробку. Але все у твоїх руках. Наприклад, Лорен сказала «стоп», коли Понті запропонував їй зробити пластику носа. Так само і ти можеш зупинити партнера, якщо він занадто активно почне «причиняти добро».

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Sneja ModelBali (@snejanajens) 10 Фев 2020 в 8:42 PST

Ви доповнюєте одне одного. Те, чого не вистачає тобі, є у твого партнера. Наприклад, ти консервативна, а він постійно вносить у життя щось нове. Або ти робиш все повільно, а коханий додає динаміки. Може здатися, що ви дуже різні. Але саме ці відмінності допомагають зростати та розширювати горизонти. Звичайно, не йдеться про полярні світогляди. Якщо ти — ідейна захисниця тварин, а він — затятий мисливець, порозумітися буде проблематично. Але якщо в чоловікові присутні ті якості та здібності, які ти хотіла б у собі підсилити, — придивись до нього.

Є те, що вас поєднує. Загальні цінності, інтереси, цілі — важлива складова здорових стосунків. Якщо тебе цікавить марш Мендельсона, а чоловіка — зустрічі без зобов`язань, стосунки будуть будуватися на обмані та незадоволеності. Або ти почнеш вдавати, що тебе влаштовує секс по дружбі. Або чоловік буде змушений годувати тебе порожніми обіцянками. А от якби цілі були загальними, то обидва жили б щасливо. У законному шлюбі чи легких необтяжливих відносинах. Чітко розумій свої бажання та вибирай партнера, виходячи з них. Не навпаки.

Ти розумієш, що партнер не ідеальний. На початку стосунків коханий здається втіленням мрії. Але левова частка його позитивних характеристик — це лише твої проекції. Наприклад, фізично розвинений чоловік із відкритим поглядом може викликати думки «не покине в біді», «прийде на допомогу», «завжди подбає». Хоча об`єктивно людина нічим не заявляла про подібні якості. Так от, якщо ти розумієш, що партнер не зобов`язаний відповідати твоїм фантазіям, що він однозначно має недоліки і що без них він не був би собою, тоді ти готова до зустрічі з тим самим чоловіком! А твоя готовність — і є ключовою умовою цієї зустрічі.

5 5 10
Фото: Gettyimages, instagram.com/snejanajens
Спецпроекты
Реклама

7 міфів про стосунки, які їх руйнують

Пункт №2 — найгірше, що можна допустити у стосунках.

Як знайти спільну мову кохання — радить психолог

Це дуже важливо для гармонійних та щасливих стосунків.

7 секретів мудрих жінок для гармонії в парі

Що раніше ти їх запам`ятаєш, тим краще для стосунків.

Loading...
Ты и он / Отношения
Это интересно

5 фактів про кохання, доведених наукою

Виявляється, це почуття можна пояснити!

Хочешь больше узнать про "Секс"?

4 уроки, які варто винести з невдалих стосунків

Якщо хочеш побудувати гармонійні та здорові стосунки, не повторюй ці помилки. 

Гороскоп

Як зрозуміти, що ти у токсичних стосунках: 7 «маячків» від психолога

Співведуча та експертка проекту «Екси» (Новий канал) Наталя Єжова розповіла, як розрізнити залежність від партнера

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Що таке гетсбінг і чому цим всі займаються

Розповідаємо більше про популярне віяння у сучасних стосунках.

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.