Мистецтво флірту: 7 кроків, які змусять його проявити ініціативу

Ты и он / Отношения
22 февраля 2020
Cosmo

Флірт — наука, мистецтво, практика і доля везіння. Проте, навіть якщо ти профі, це не гарантує стовідсоткового результату. Пригадай, бувало ж так, що об’єкт твого бажання просто всліпу тебе не помічав і ви розходились в різні сторони? Все через те, що кожна людина по-своєму сприймає відповідні сигнали. Іншими словами, для когось твій флірт може видатись дотепним, цікавим й інтригуючим, а хтось зрозуміє його, як невдалий жарт Чендлера із серіалу «Друзі».

via GIPHY

Ми вирішили покроково розробити стратегію правильного флірту, результат якого — знайомство (або хоча б явна відповідна увага). Записуй. Ці поради перевірені і протестовані. 

Крок 1. Зоровий контакт

Правильний флірт починається з погляду. Проте дивитись в очі, потім знову в очі, і ще раз прямісінько в очі не можна. Психологи стверджують, що це найрозповсюдженіша помилка, адже з самого погляду не зрозуміло, що саме від тебе хоче конкретна людина. А у випадку із чоловіками (які на відміну від нас позбавленні інтуїтивного чуття), такий жест взагалі може лишитись непоміченим.

Для правильного меседжу спочатку спіймай його погляд. Потім сконцентруйся на іншій частині обличчя (наприклад губах). Швидко пробіжись поглядом по всьому тілу і знову повертайся до очей.

Крок 2. Ініціатива

Це дуже делікатний крок. Насправді, тут працює закон «менше, але краще». Випадково доторкнутись до його руки — це одне. А забрати з його плеча «пилинку» — це зовсім інше. Будь обережна, в таких справах ліпше залишити місце уяві, ніж дати зрозуміти, що він тобі, ну дуже, подобається. 

Крок 3. Наблизитись до нього

Увійти в його зону комфорту, все одно що обійняти. Перед тим як наблизитись переконайся, що він не відволікається ні на що (і ні на кого). Найкраще «робити крок» в момент, коли ви будете тільки вдвох. Плюс, важливо, щоб перед контактом була хоч якась комунікація (дивись попередній пункт).

Крок 4. Посмішка

Посмішку багато чоловіків вважають найсексуальнішою деталлю твоєї зовнішності. Тому приховувати її нема сенсу. Однак важливо, щоб це було природньо і щиро. Легка посмішка, погляд (дивись пункт 1) і він забуває про все на світі.

Крок 5. Вербальна комунікація

Коли чоловік починає сприймати тебе, як потенційну партнерку, можна додати йому трохи впевненості. Просте питання, щось з особистого, але не надто відвертого, в тон ситуації. Так у нього з’явиться можливість почати розмову.  

Крок 6. Комплімент

Коли розмова про все і ні про що розвивається своїм ходом, можна робити комплімент. Не явний і не нав’язливий, але приємний. Щось таке, що зробить його особливим.

Крок 7. Дозволь йому запросити тебе

Тут просто використай НЛП. Нейро лінгвістичне програмування. Згадай про улюблений алкоголь або каву, ресторан чи прем’єру фільму. І в його думках вже будуть картинки вашого побачення.

5 5 7
Автор: Tania Suhachova
Фото: кадр с фильма
Спецпроекты
Ты и он / Отношения
Надо прочитать

Рейтинг жен по знаку зодиака: кто самая лучшая?

Хочешь узнать, кого звезды наградили титулом «Лучшая в мире жена»? Читай наш гороскоп — рейтинг жен по знаку зодиака!

Что расскажут об отношениях позы пар во время сна

Язык тела, тем более в бессознательном и расслабленном состоянии сна, не обманешь!

Loading...
Ты и он / Отношения
Надо прочитать

5 секретів здорових стосунків

Хочеш бути щасливою? Візьми до уваги!

Ты и он / Отношения
Надо прочитать

9 вопросов, которые нужно задавать на первом свидании

Важные моменты, которые стоит обсудить сразу.

Ты и он / Отношения
Надо прочитать

5 секретів ідеальних стосунків, які допоможуть уникнути конфліктів та зберегти кохання

Прості правила, які реально здатні врятувати твої стосунки.

Найден идеальный возраст для вступления в брак

Ученые уверены: люди, которые женятся в таком возрасте, живут счастливо и практически не разводятся.

Ученые нашли простой секрет счастливых отношений

Для того чтобы укрепить свой союз, даже не нужно ничего говорить!

Топ-5 книг о мужчинах, которые стоит прочесть каждой девушке

Единственное, о чем ты пожалеешь, так это о том, что не знала о них раньше!

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.