Що таке гетсбінг і чому цим всі займаються

Cosmo

Почувши слово «гетсбінг», напевно, тобі одразу спадає на думку ДіКапріо в ролі Джея Гетсбі, який полюбляв влаштовувати розкішні вечірки з надією, що на них завітає красуня Дейзі. Цей термін і справді походить із роману Фіцджеральда, проте аби ним скористатися, нам, сучасникам, не потрібно влаштовувати дорогі party. Достатньо зареєструватися в соцмережах.

Уперше термін з’явився на форумі Reddit ще у 2017 році. Спершу він не був суперпопулярним, та зі збільшенням активності блогерів став використосуватися частіше.

Гетсбінг — це розміщення світлин, відео чи селфі в публічних соціальних мережах із єдиною метою: аби їх побачила конкретна людина, яка тебе хвилює. Найчастіше це твій потенційний або вже колишній об’єкт романтичних зазіхань. Таким чином, ти постійно оновлюєш стрічку, щоб упевнитися, що обранець побачив запис, створений спеціального для нього/неї.

Як зазначає журнал Tomboy beauty, однією із перших скористалася гетсбінгом модель Матильда Додс. Проте проаналізувавши свої дії, одного разу вона задумалася…

«Звісно, це весело. Але чому замість того, щоб просто написати людині, яка мені подобається, я викладаю фото моря шампанського і відео спекотної танцювальної вечірки в мої історії в Instagram? Усе це для уваги однієї людини, яка, будьмо реалістами, можливо, недостатньо мені імпонує?», — написала зірка у своєму мікроблозі.

І хоча нічого кримінального в одноразовому гетсбінгу ми не бачимо, все ж не радимо ним захоплюватися. Краще будувати здорові стосунки вже із самого початку, ніж  маніпулювати свідомістю потенційного партнера. Ти варта кращого, ніж гетсбінг, тож люби себе і роби класні знімки для більш широкої аудиторії, ніж один симпатичний хлопець.

 

5 5 9
Фото: кадр из фильма
Спецпроекты
Реклама

7 міфів про стосунки, які їх руйнують

Пункт №2 — найгірше, що можна допустити у стосунках.

Як знайти спільну мову кохання — радить психолог

Це дуже важливо для гармонійних та щасливих стосунків.

7 секретів мудрих жінок для гармонії в парі

Що раніше ти їх запам`ятаєш, тим краще для стосунків.

Loading...
Ты и он / Отношения
Это интересно

5 фактів про кохання, доведених наукою

Виявляється, це почуття можна пояснити!

Хочешь больше узнать про "Секс"?

4 уроки, які варто винести з невдалих стосунків

Якщо хочеш побудувати гармонійні та здорові стосунки, не повторюй ці помилки. 

Гороскоп
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Як зрозуміти, що ти у токсичних стосунках: 7 «маячків» від психолога

Співведуча та експертка проекту «Екси» (Новий канал) Наталя Єжова розповіла, як розрізнити залежність від партнера

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.