Що таке гетсбінг і чому цим всі займаються

Cosmo

Почувши слово «гетсбінг», напевно, тобі одразу спадає на думку ДіКапріо в ролі Джея Гетсбі, який полюбляв влаштовувати розкішні вечірки з надією, що на них завітає красуня Дейзі. Цей термін і справді походить із роману Фіцджеральда, проте аби ним скористатися, нам, сучасникам, не потрібно влаштовувати дорогі party. Достатньо зареєструватися в соцмережах.

Уперше термін з’явився на форумі Reddit ще у 2017 році. Спершу він не був суперпопулярним, та зі збільшенням активності блогерів став використосуватися частіше.

Гетсбінг — це розміщення світлин, відео чи селфі в публічних соціальних мережах із єдиною метою: аби їх побачила конкретна людина, яка тебе хвилює. Найчастіше це твій потенційний або вже колишній об’єкт романтичних зазіхань. Таким чином, ти постійно оновлюєш стрічку, щоб упевнитися, що обранець побачив запис, створений спеціального для нього/неї.

Як зазначає журнал Tomboy beauty, однією із перших скористалася гетсбінгом модель Матильда Додс. Проте проаналізувавши свої дії, одного разу вона задумалася…

«Звісно, це весело. Але чому замість того, щоб просто написати людині, яка мені подобається, я викладаю фото моря шампанського і відео спекотної танцювальної вечірки в мої історії в Instagram? Усе це для уваги однієї людини, яка, будьмо реалістами, можливо, недостатньо мені імпонує?», — написала зірка у своєму мікроблозі.

І хоча нічого кримінального в одноразовому гетсбінгу ми не бачимо, все ж не радимо ним захоплюватися. Краще будувати здорові стосунки вже із самого початку, ніж  маніпулювати свідомістю потенційного партнера. Ти варта кращого, ніж гетсбінг, тож люби себе і роби класні знімки для більш широкої аудиторії, ніж один симпатичний хлопець.

 

5 5 8
Фото: кадр из фильма
Спецпроекты
Реклама

Что такое шоумэнсинг и стоит ли выставлять отношения напоказ?

Если ты хоть раз постила в соцсетях фото с любимым — поздравляем, ты уже приобщилась к шоумэнсингу! Какие правила у этой новомодной тенденции? И как им следовать? 

Loading...
Хочешь больше узнать про "Секс"?

Как понять, что он тебя любит: 10 верных признаков

Мужчина может выражать свои чувства и без трех заветных слов...

Гороскоп

Язык тела: 17 признаков того, что ты ему очень нравишься

Узнай о чувствах парня еще до того, как он откроет рот.

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.