В його голові: фронтмен гурту The Elephants Дмитро Циганенко про ідеальних дівчат, кохання з першого погляду та стиль

Звезды / Интервью
Cosmo

Новина-блискавка для усіх прихильників The Elephants – оновлений гурт, у якому за останні півроку змінився майже весь склад, презентував новий, неочікувано «інший» альбом «The Shades». Він дивує з перших нот: гурт, який ми завжди знали по тихим, затишним інді-фолк балладам, у новому альбомі демонструє зовсім інші свої грані – від психоделік-попу LA Priest до поп-фолку Milky Chance.

Кожна нота «The Shades» наповнена романтикою Нью-Йорка, сирою свіжістю Амстердама, духом подорожей та щасливого фестивального літа  Слухай новинку в дорозі на довгоочікуваний відпочинок – і не прогадаєш.

«Цей альбом для мене – супер-радісна подія! Я вдячний усім, хто просто казав мені – роби!» – говорить фронтмен гурту The Elephants Дмитро Циганенко. До слова, ми розпитали його про те, які йому подобаються дівчата, про кохання з першого погляду, ненависні сучасні fashion-тренди та багато чого цікавого. Читай скоріше!

Ідеальна дівчина — це...

Дівчина, яка має гарний музичний смак, слідкує за собою та смачно готує. Але в житті буває по-різному, до того ж, будь-які ідеали – лише в твоїй голові. Тому не треба зосереджуватися на одному стандарті, слідувати лише йому. Всі жінки різні, і в кожній є щось особливе.

Найсексуальніша знаменитість на твій погляд?

Мене більше приваблює поєднання, коли вражає як професійна майстерність, так і певний жіночий шарм. Разом це може мати дуже сильний ефект. Така знаменитість для мене – це Рената Литвiнова.

Якості, які не подобаються в дівчатах?

Мені не дуже подобається, коли дівчата починають вдавати когось. Вони починають поводитися так, як не поводяться зі своїми подружками або знайомими. Така поведінка може призвести до внутрішнього непорозуміння, і тоді я просто не розумію, що відбувається.

Топ-7 рис, які найбільше приваблюють в дівчатах:

1. Чуттєвість
2. Організованість
3. Привабливість
4. Мрійливість
5. Чесність
6. Розуміння
7. Справжність

Ідеальний макіяж для дівчини — це...

Коли всього в міру. Іноді дівчата не бачать цієї межі, і результат виглядає недоречно. Водночас, я розумію, що це їх прагнення до ідеалу, найкращої версії себе.

На що в першу чергу звертаєш увагу при знайомстві?

Найбільше приділяю увагу тому, як людина говорить, показує себе, висловлюється. Звичайно ж, звертаю увагу на музичний смак.

Чим тебе може налякати дівчина?

Своєю впевненістю. Жіноча сила в її слабкості.

Що з сучасних fashion-трендів тобі найбільше не подобається?

Я не дуже слідкую за трендами, але є декілька речей які мені не подобаються. Підробки відомих брендів взуття. Люди чомусь не розуміють, що дійсно круте взуття коштує не набагато більше, ніж підробка. Ще, звісно, підвороти на джинсах. Не подобаються ще більше, ніж неякісне взуття.

Назви 5 речей з жіночого гардеробу, які вважаєш найсексуальнішими?

1. Вечірня сукня
2. Сорочки
3. Речі більших розмірів
4. Топи
5. Кросівки

Віриш у любов з першого погляду?

Звісно, ні. Як би це не звучало скептично, люди повинні пізнати один одного, спілкуватися, щоб мати якісь почуття. Якщо казати лише про симпатію, то вистачить і одного погляду.

Яку модель стосунків ти вважаєш ідеальною?

Стосунки люблять тишу. Та конкретної моделі я не знаю, тому що не має формули ідеальних стосунків між людьми.

І все-таки... Любов живе три роки?

Ситуації бувають різні. Іноді людські характери розкриваються лише з плином часу, і це може мати не дуже хороші наслідки. А іноді люди живуть разом все життя і почуваються добре. Для мене прикладом таких стосунків є мої прабабуся и прадід.

Підготувала: Лілія Панчишин

Рейтинг / 0
5 5 4